▛ SKY ТОП ВЕСТ ▜

Следуваат промени - еве што најавија метеоролозите!

Следуваат промени - еве што најавија метеоролозите!

И утре ќе се задржи претежно сончево и топло време. Топло ќе биде и во недела, но во попладневните часови ќе има зголемување на облачноста, а кон крајот на денот и ноќта кон понеделник, оваа облачност ќе биде проследена со локален пороен дожд и грмежи.

«
»

SKY КУЈНА ▜

БИЗНИС ВЕСТИ ▜

СВЕТ ▜

НАЈНОВИ ВЕСТИ